Hakkımızda

KURULUŞ

2001 yılından beri YEDPA ticaret merkezi‘nde bulunuyoruz ve YEDPA ve civar mahallelere su servisi yapmaktayız. Uzun yıllardır Özkayışdağ su markamızın bayiliğini yapmaktayız.

ÇALIŞMA PRENSİBİMİZE DAİR  

Standart su bayiliğinden farklı olarak daha kapsamlı çalışmaktayız ve sektörümüzle ilgili hemen hemen her ürün ve hizmet bulunmaktadır. Biz bayilikten öte bir su firmasıyız.  2001 yılında başladığımız bu işe istikrarlı bir şekilde devam etmekteyiz. Bilindik ve yaygın  rekabet usüllerine girmeden, kimseye zarar vermeden ve zarar da görmemeye çalışarak yolumuzda ilerlemeye çalışıyoruz.  Bizim için rakipler değil müşterilerimiz önemlidir ve rekabet uğruna değil işimiz için gayret ediyoruz ve  her daim bir adım daha ileriye giderek müşterilerimizi memnun tutmaya devam ediyoruz. İnsan kalitesinde dürüstlüğü tek kriter olarak tanıyan birisi olarak; dürüst ve istikrarlı bir alış veriş temennimiz. BU ÖNEMLİ.  Müşteri de çok sucu da çok yalnız problemsiz (Ufak tefek problemler çıkar çözeriz burası ayrı, kast ettiğim düzgün ,  alacağına vereceğine sadık insanlar)  alışveriş öyle değil. (Maalesef.)

Perakende ve evlere, işyerlerine servis yapan ve de hem telefonla, hem de yüzyüze insanlarla çokça muhatap olan birileri olarak; yer yer problem yaşıyoruz.  Çalışanlarım da benim gibi hassaslar. Kaba davranışları ve emrivaki tavırları sevmiyoruz. Lütfen onlara iyi davranın.

PERSONEL 

Güvenilmeyen insan çalıştırmıyoruz. Personelimizi tanıdığımız bildiğimiz insanlardan seçiyoruz.

 ÜRÜN 

Damacana ve pet sular (litrelik su) başta olmak üzere  sektörümüzle ilgili çeşitli ürün ve hizmetlerimiz de mevcut. WEB sitemizi inceleyebilir, daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Servis ve sipariş hakkında ilgili kategori ve yazılara bakabilirsiniz.  Çalışma saatlerimize üst sekmeden bakabilirsiniz. Çeşitli duyurular da aynı bölümde; > üst sekme > duyurular.  

İNTERNET

Sosyal medya hesaplarımız mevcut.   Takip ederek güncel bilgilendirmelerden haberdar olabilirsiniz. İletişim bölümümüzdeki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.  Eksik bıraktığım bir şey varsa aklıma geldikçe buraya ekleyeceğim ama sanırım hakkımızda biraz malumat sahibi olmuşsunuzdur.  WEB sitemizi sürekli güncel tutuyoruz. Okuduğunuz için, WEB sitemizi ziyaret ettiğiniz için ve de bizimle çalıştığınız için teşekkür ederim.

Muharrem Bayramoğlu